Цікаві факти про цукор

interesno_o_saxareЦукор - це харчовий продукт, який ми використовуємо для підсолоджування їжі і напоїв. На Землі неможливо відшукати людину, яка не знає про цукор. Однак є кілька цікавих фактів про настільки звичний продукт, які Ви до сьогодні могли і не знати...

 З історії цукру

Тростинний цукор є одним з найстаріших інгредієнтів їжі, згадки про нього починаються з 326 р. до н.е. У Новий Світ цукрова тростина була ввезена Христофором Колумбом в 1493 році

В кінці 16-го століття в Лондоні вартість простої чайної ложки цукру була еквівалентною п'яти доларам.

У 1899 році була вперше використана картонна коробка для упаковки цукру. Це зробило революцію в цукровому бізнесі, оскільки така упаковка перевершувала дерев'яні бочки, з яких цукор продавався спочатку.

Про користь цукру

Цукор є 100% натуральним продуктом, абсолютно не містить жиру. Також цукор не містить добавок і консервантів.

Застосування цукру

Цукор зміцнює асфальт. Також він уповільнює застигання готового бетону і клею.

Цукор використовується при виготовленні чорнила і фарб для принтерів.

У медицині цукор використовується для вирощування пеніциліну.

ikotaЦукор був одним з перших фармацевтичних інгредієнтів, які використовуються і сьогодні, щоб замаскувати гіркий смак ліків.

Цукор є хорошим консервантом.

Деякі люди вважають, що сухе ковтання 1 чайної ложки цукру може вилікувати гикавку.

Наукові дослідження цукру

Середньостатистичний американець споживає 175 фунтів (80 кг) цукру на рік. Тобто 300000 калорій на рік, 800 калорій на день.

Коли сонце вибухне, воно буде стискатися і стане настільки щільним, що частина його розміром з кубик цукру буде важити 1 тонну.

saxar_v_kosmoseУ 2001 році вчені виявили цукор в космічному просторі.

"Звичайно" (Sure) і "Цукор" (Sugar) є єдиними двома слова в англійській мові, які пишуться через «Су», а вимовляються - «Шу»

Крупинки цукру під мікроскопом мають вигляд напівпрозорих кристалів, що відображають світло від своїх 14 граней, як дорогоцінний камінь.

Ви можете провести дослідження цукру і самостійно! Для цього необхідно лише озброїтися упаковкою продукції ТМ "Сладов" і спробувати різноманітність смакових відтінків тростинного цукру Демерара або Golden Granulated, відрізнити смак сертифікованого Органічного тростинного цукру від бурякового пресованого, або ж запросити взяти участь у Ваших дослідженнях рідних і близьких, і всім разом дегустувати красиві кубики з нерівними гранями тростинного кускового цукру за чашкою кави!

Акції

Білий кусковий цукор з 15% знижкою!
Період проведення: з 12.12.2013 по 08.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Новорічний подарунок для гурманів!
Період проведення: з 01.12.2013 по 07.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Рецепти