Цукор буряковий пресований

sugar-250-new

Цукор буряковий пресований ТМ "Сладов" 250 г

sugar-500-newЦукор буряковий пресований ТМ "Сладов" 500 г

sugar-850-newЦукор буряковий пресований ТМ "Сладов" 850 г

Чаювання в нашій країні має багатовікову історію. Українці традиційно звикли вживати гарячі тонізуючі напої разом з цукром. Раніше наші прабабусі і прадідусі навіть не уявляли, що таке цукор-пісок. Вони насолоджувалися смаком чаю, вживаючи його разом зі шматочками натурального цукру.

З появою цукру-піску традиції національного чаювання втратили свою естетику. Але «Сладов» відновив їх, створивши пресовані кубики цукру.

Переваги пресованого цукру ТМ "Сладов"

Преимущества свекольного прессованного сахара ТМ Сладов

1 - Не кришиться при використанні

Sladov-does-not-crumble-when-you-use-new

Кубики пресованого бурякового цукру ТМ «Сладов» завдяки оптимальному ступеню пресування цукру залишаються цілими і не кришаться у процесі транспортування, при зберіганні та споживанні.

2 - Білосніжного кольору

Sladov-snow-white-new

Для виробництва кубиків ТМ «Сладов» використовуються кращі сорти бурякового цукру - ідеально білого кольору. Тому готові кубики пресованого цукру ТМ «Сладов» мають привабливий апетитний білий колір.

3 - Бездоганна форма кубиків

Sladov-Impeccable-form-of-cubes-new

Кожна грань кубика пресованого цукру ТМ «Сладов» має бездоганну форму. Це досягається шляхом використання сучасного обладнання для пресування і дотримання необхідних норм і правил у процесі виробництва пресованого цукру ТМ «Сладов».

4 - Зручна упаковка

Sladov-convenient-packaging-new

Кожен зможе вибрати найбільш оптимальну упаковку для себе, тому що пресований цукор ТМ «Сладов» розфасований вагою 250, 500 і 850 г. Кожна з упаковок дозволить використовувати її як цукорницю або навіть як прикрасу столу!

5 - Дозоване використання

Sladov-suitable-intake-new

Буряковий цукор є корисним продуктом харчування тільки при вживанні його в невеликих кількостях. Тому під ТМ «Сладов» відбувається випуск саме пресованого бурякового цукру, оскільки така форма продукту дозволяє контролювати кількість його споживання - 1 чайна ложка = 2 кубики цукру.

6 - Швидко розчиняється

Sladov-quickly-dissolved-new

Швидкість розчинення пресованого цукру ТМ «Сладов» гарантують ретельний відбір сировини і метод здійснення пресування цукру. Для кубиків цукру ТМ «Сладов» використовуються кристали оптимального розміру, а ступінь пресування і просушування ретельно контролюється лабораторією якості і відповідними спеціалізованими організаціями.

Відпрацьована та перевірена технологія пресування кубиків ТМ «Сладов» забезпечує швидкість їх розчинення у воді!

7 - Ідеально солодкий

Sladov-perfectly-sweet-new

Білосніжний швидкорозчинний пресований цукор ТМ «Сладов» вироблений зі спеціальних сортів цукрових буряків. Тому, кубики цукру ТМ «Сладов» ідеально солодкі, 1чайна ложка = всього 2 кубики!

8 - Зручне використання

Sladov-special-slot-new

В упаковках пресованого цукру ТМ «Сладов» є спеціальна прорізь, що дозволяє легко без всяких зусиль виймати 1-й і наступні кубики! Тому пригощатися кубиками пресованого цукру ТМ «Сладов» так легко і просто!

9 - Містить корисні речовини

Пресований цукор ТМ «Сладов» отримують з цукрового буряка, методом кристалізації очищеного бурякового соку без застосування рафінації. Тому, пресований буряковий цукор ТМ «Сладов» на відміну від звичайного рафінованого, не тільки додає напоям натуральний солодкий смак, але й містить біологічно активні речовини, мікро-і макроелементи корисні для організму людини.

Отримайте справжнє задоволення від Ваших улюблених напоїв разом з цукром ТМ Сладов!

Акції

Білий кусковий цукор з 15% знижкою!
Період проведення: з 12.12.2013 по 08.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Новорічний подарунок для гурманів!
Період проведення: з 01.12.2013 по 07.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Рецепти