Цукор Демерара

Сахар коричневый тростниковый Демерара ТМ Сладов

Цукор коричневий Демерара ТМ "Сладов" (Brown Sugar Demerara) – це тростинний нерафінований цукор, що володіє неперевершеною хрусткою текстурою кристалів, наповнених тропічним ароматом цукрової тростини.

Завдяки збереженню великої кількості патоки тростинний цукор Демерара зберігає природний коричневий колір.


Переваги тростинного нерафінованого цукру Демерара ТМ «Сладов»

demerara-1Містить велику кількість патоки цукрової тростини
 demerara-3Великі золотисто-коричневі кристали
 demerara-2При помірному споживанні ніколи не стане причиною зайвої ваги
demerara-4Має божественний смак і природний аромат цукрової тростини 
 demerara-5Витончено підкреслює і доповнює смак кави
demerara-features-of-sugar

Особливості коричневого цукру Демерара ТМ "Сладов"

 Цукор коричневий Демерара отриманий шляхом віджиму, очищення і кристалізації соку цукрової тростини. Завдяки вмісту тростинної патоки коричневі кристали цукру Демерара містять у своєму складі максимальну кількість тростинної патоки, що дозволяє не тільки зберегти всі корисні речовини (кальцій, магній, залізо, фосфор, калій, натрій), а й бездоганно підкреслити смак кави.
Тростинний цукор Демерара довше засвоюється організмом, тому при розумному споживанні, ніколи не стане причиною надмірної ваги.demerara-what-is-appropriate-1

 Для чого підходить нерафінований тростинний цукор Демерара ТМ "Сладов"?

Використовуйте цукор Демерара як досконале доповнення до кави, а також для приготування різної випічки та коктейлів й прикраси різноманітних десертів.

Калорійність тростинного цукру Демерара: 1 чайна ложка = 4 г цукру = 16 ккал

 demerara-historical-Information

Історична довідка

Цукор коричневий Демерара названий на честь місцевості в Британській Гавані, куди в 16 столітті була завезена цукрова тростина з Вест-Індії іспанськими моряками. За свій неперевершений, насичений смак і шоколадний колір тростинний цукор Демерара швидко завоював популярність у Старому світі, де став символом багатства і розкоші.

 

sugar-attentionКристали коричневого тростинного цукру Демерара мають природну властивість злипатися. Це ніяк не впливає на якість продукту.

Акції

Білий кусковий цукор з 15% знижкою!
Період проведення: з 12.12.2013 по 08.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Новорічний подарунок для гурманів!
Період проведення: з 01.12.2013 по 07.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Рецепти