Цукор Golden Granulated

Сахар тростниковый Голден Гранулейтид ТМ Сладов

Цукор тростинний нерафінований Golden Granulated ТМ «Сладов» (Голден Гранулейтед) - це один з видів тростинного нерафінованого цукру, отриманий шляхом м'якого очищення соку цукрової тростини.

Натуральний тростинний цукор Голден Гранулейтед - ця прекрасна альтернатива звичайному цукру, особливо для тих, хто піклується про власне здоров'я.

Переваги тростинного нерафінованої цукру Golden Granulated ТМ «Сладов»

Golden--1Корисна альтернатива звичайному цукру
demerara-3Блискучо-золотисті кристали
Golden-3Підходить для використання в цукорницях з дозатором
Golden-4Ідеальний до чаю і приготування коктейлів
golden-granulated-features-of-sugar

Особливості нерафінованого тростнинного цукру Golden Granulated ТМ "Сладов"

Завдяки м'якому ступеню очищення нерафінований тростинний цукор Golden Granulated ТМ "Сладов" містить тростинну патоку, багату вітамінами і мінеральними речовинами, яка надає кристалам тростинного цукру Голден Гранулейтед неперевершений золотистий відтінок і особливо ніжний смак.

Цей цукор поєднує в собі букет аромату з вершково-квіткових нот і підтверджує істину - "Справжнім цукром може бути тільки тростинний цукор!"


golden-granulated-what-is-appropriate

Для чого підходить тростинний цукор Golden Granulated ТМ "Сладов"?

Використовуйте золотистий тростинний цукор Golden Granulated (Голден Гранулейтед) ТМ "Сладов" для додання більш яскравого смаку чаю​​, каві, десертам, і тим стравам і напоям, в яких ви зазвичай вживаєте звичайний цукор.

demerara-historical-Information

Історична довідка

Завдяки неповторному смаку і аромату вже більше тисячі років тростинний цукор є популярним у всьому світі. Він завжди був бажаним гостем на царському столі і цінувався на вагу золота.

Лише в XIX столітті через недоступність і, відповідно, дефіцит тростинного цукру в Європі почали з'являтися більш дешеві, але менш смачні замінники. Найбільш відомим серед них є (популярний в Україні) буряковий цукор. Але він так і не зміг стати гідною альтернативою справжньому тростинному цукру...

На сьогоднішній день неперевершений пікантний смак тростинного цукру, як і раніше, приваблює і надихає видатних кулінарів у всьому світі і дарує насолоду смаком.


Акції

Білий кусковий цукор з 15% знижкою!
Період проведення: з 12.12.2013 по 08.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Новорічний подарунок для гурманів!
Період проведення: з 01.12.2013 по 07.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Рецепти