Домашній догляд за шкірою

saxar_v_kosmetikeЦукор - це не просто харчовий продукт, він використовується також і в косметичній індустрії. Навіщо його додають в косметичні засоби? Давайте дізнаємося разом...

 

 За що наша шкіра любить цукор?

Цукор здавна застосовується для догляду за шкірою завдяки тому, що він має стимулюючі і очищаючі властивості. Крупинки цукру мають достатньо гострі грані, які при контакті з водою починають танути, завдяки чому вони не ушкоджують шкіру, а ніжно її очищають. Також вони стимулюють кровообіг і обмін речовин у верхніх її шарах, що сприяє наданню пружності та еластичності.

Найчастіше в косметичні засоби входить тростинний цукор завдяки високому вмісту вітамінів і мінеральних речовин, які він передає шкіріпід час косметичних процедур. Також він не викликає алергію, на відміну від багатьох інших інгредієнтів, які зазвичай входять до складу косметики.

В яких салонних процедурах використовується цукор? sugar_scrub

У більшості салонів краси і спа-центрах використовуються цукрові пілінги обличчя і тіла, різноманітні маски та обгортання, що сприяють живленню шкіри і омолодженню. Також великою популярністю користується цукровий антицелюлітний масаж.
Останнім часом широку популярність отримав шугаринг - процедура цукрової депіляції. Шугаринг перевершує за якістю воскову депіляцію завдяки тому, що цукор не викликає термічних опіків, має антибактеріальні властивості, чудово підходить для дуже чутливої ​​і схильної до подразнень шкірі. (Детальніше про шугаринг Ви можете прочитати в статті "Шугаринг в домашніх умовах" >>>)

У яких косметичних засобах використовується цукор?

Цукор знаходиться в складі багатьох косметичних засобів: скрабах, гоммажах, омолоджуючих і антицелюлітних масках і т.д. Найчастіше в даних категоріях засобів по догляду за шкірою використовується неочищений тростинний цукор (його користь ми вже розглянули) у поєднанні з різноманітними ефірними маслами і лікувальними травами. Таким чином посилюється позитивним ефект від використання цих засобів.

Як можна в домашніх умовах зробити косметичний засіб з цукром?

cane_brown_sugar_body_scrub

Завдяки ніжному впливу на шкіру і гіпоалергенності цукор в домашніх умовах можна використовувати для створення безлічі косметичних засобів. Також він є прекрасним консервантом, за рахунок чого створена Вашими руками косметика може зберігатися деякий час.

Найлегше створювати маски для обличчя та скраби для всього тіла з вмістом цукру, для цього необхідно всього-навсього змішати цукор з будь-яким ефірним маслом, можна навіть просто додати його в пляшку з гелем для душу, і Ваша шкіра відгукнеться ніжністю і здоров'ям!

Який же цукор вибрати для домашніх косметичних засобів? Насправді м'який очищаючий вплив надасть будь-який цукор. А якщо Ви хочете додати більше користі і поживності Вашій домашній косметиці, спробуйте створювати її з використанням тростинного цукру Демерара ТМ «Сладов» - він збагатить Вашу шкіру вітамінами і мінералами, зробить її більш гладкою, пружною і еластичною!

Влаштовуйте собі частіше домашні спа-процедури з використанням корисних для здоров'я продуктів, і сяйте красою, молодістю і здоров'ям!

Акції

Білий кусковий цукор з 15% знижкою!
Період проведення: з 12.12.2013 по 08.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Новорічний подарунок для гурманів!
Період проведення: з 01.12.2013 по 07.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Рецепти