Шугаринг в домашніх умовах

sugaringШугаринг - це цукрова депіляція. Процедура сама по собі схожа на воскову депіляцію, проте має ряд істотних переваг над останньою. Про те, чим шугаринг краще і як його проводити, читайте далі...

 

 

Шугаринг прийшов до нас зі Сходу. Споконвіку східні дівчата відомі красивими карими очима, витонченою фігурою і оксамитовою ніжною шкірою. Причому останнє - це заслуга шугаринга.

Як ми вже вказували, шугаринг має кілька переваг над більш популярним видом домашньої депіляції - воскової. І дані переваги полягають у:

 1. Доступності. Всі інгредієнти пасти для шугаринга (цукор, лимон і вода) можна легко знайти як вдома, так і в будь-якому магазині
 2. Не викликає алергію. Паста для шугаринга має всього 3 складові: вода, лимон і цукор. А це, по-перше, ніяких хімічних домішок на зразок барвників, ароматизаторів і т.д. І по-друге, цукор (основна складова) на всі 100% натуральний продукт і він гіпоалергенний. Завдяки всьому вищесказаному шугаринг можна використовувати навіть для дуже чутливої ​​і схильної до подразнень шкіри.
 3. Не травмує шкіру. Цукровий сироп не прилипає до шкіри, він обволікає і видаляє тільки зростаюче волосся, завдяки чому не травмує шкіру тіла. А також температура пасти для шугаринга нижча, ніж воску, що зводить до нуля можливість отримання термічних опіків.
 4. Волоски не вростають в шкіру. Процедура шугаринга проводиться по росту волосся, за рахунок чого зростаючі волоски не викривляються і не вростають в шкіру.
 5. Живлення для шкіри. Для процедури шугаринга можна використовувати будь-який цукор, як білий буряковий, так і коричневий тростинний. На якість видалення волосся це не вплине. Однак щодо користі для шкіри різниця є: тростинний цукор містить набагато більше корисних речовин (вітамінів групи В, різноманітних мікро-і макроелементів), ніж буряковий цукор. Тому під час шугаринга з використанням тростинного цукру Ви не тільки видаляєте небажане волоссячко, а й живите Вашу шкіру.

  Порада від ТМ "Сладов": найбільшу кількість тростинної патоки, а разом з тим і корисних вітамінів і мінералів, містить тростинний цукор Демерара ТМ "Сладов". Адже недарма шкіра східних дівчат неймовірно шовковиста і ніжна - вони користуються саме тростинним цукром. Про те, як цукор впливає на нашу шкіру, читайте в статті Домашній догляд за шкірою >>>

  А тепер давайте дізнаємось, як проводити шугаринг в домашніх умовах:

  Інгредієнти:sugaring2

  Лимон - половинка
  Вода - 1 ст.л.

  Как приготувати пасту для шугаринга:

  1. В каструльці змішуємо тростинний цукор Демерара ТМ "Жменька" і воду. Потім вичавлюємо сік з лимона так, щоб кісточки не потрапили в суміш.

  2. Каструльку ставимо на слабкий вогонь і доводимо до кипіння, постійно помішуючи. Прогріваємо сироп на такому ж невеликому вогні хвилин 10. Потім вимикаємо вогонь і даємо пасті трохи охолонути.

  3. Коли цукровий сироп трохи охолоне, перевіряємо його на придатність до шугаринга: беремо зовсім трошки суміші на пальчик і скачуємо в кульку. Якщо паста для шугаринга не розтікається і скочується в кульку, значить вона приготована правильно. Якщо суміш занадто рідка - повертаємо її на слабкий вогонь і проварюємо ще, поки сироп не буде потрібної густоти.

  Як провести процедуру шугаринга:

  1. Беремо цукровий сироп і розподіляємо його по ділянці для депіляції.

  2. Трохи почекавши, різким рухом зриваємо карамельну полоску по росту волосся.

  3. Повторюємо на наступній ділянці.

  4. Після видалення всіх небажаних волосків, змиваємо залишки цукрового сиропу зі шкіри гарячою водою.

  5. В завершення процедури шугаринга шкіру не потрібно обробляти кремом.

  Доглядайте за собою правильно і будьте неперевершеними!

  Акції

  Білий кусковий цукор з 15% знижкою!
  Період проведення: з 12.12.2013 по 08.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

  Новорічний подарунок для гурманів!
  Період проведення: з 01.12.2013 по 07.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

  Рецепти