Про торгову марку Сладов

Цукор під ТМ «Сладов» випускається з 2007 року. З моменту появи на ринку України торгова марка «Сладов» орієнтується на найвибагливішу аудиторію, як у плані кулінарних уподобань, так і з точки зору правильного харчування. Ці люди знають і вміють оцінити смак і користь справжніх продуктів. Тому вони вибрали продукцію ТМ «Сладов» в якості основи для свого раціону.

Слідуючи світовим тенденціям розвитку та інноваційної спрямованості у розвитку ТМ «Сладов» постійно випускає ексклюзивні новинки для цукрового ринку України. Щорічно відбувається розширення преміальної лінійки цукру ТМ «Сладов» елітними тростинними сортами: Демерара, Golden Granulated, колотий коричневий, а також тростинний органічний цукор.

Для виробництва цукру ТМ «Сладов» використовується натуральна сировина, яка пройшла всі етапи перевірок на безпеку і якість.

Завдяки високим стандартам якості компанії і жорсткому контролю при виробництві цукор під ТМ «Сладов» представлений в близько 2000 населених пунктів України.

About-TM-Sladov-new


Акції

Білий кусковий цукор з 15% знижкою!
Період проведення: з 12.12.2013 по 08.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Новорічний подарунок для гурманів!
Період проведення: з 01.12.2013 по 07.01.2014Акційний продукт: цукор білий тростинний кусковий 500 г ТМ "Сладов". Місце проведення: ...

Рецепти